Jak je to s placením výkaldů

Platit za výklad či neplatit..?


Kdysi jsem si myslel, že by si lidé, kteří vykládají karty nebo zkrátka nějak pomáhají touto cestou, neměli brát peníze. Vždyť mají nějaký dar nebo více vyvinutý šestý smysl, proč bychom jim za to měli platit?

Ale postupem času jsem se na to začal dívat jinak. Lidé a jejich psychika je jiná. Stále se ještě najdou tací, kteří za tyto služby peníze nechtějí. Ale....Když je to zadarmo, lidé váhají.

Co když je to podvodník? Sice nic nezaplatím, ale můžu nakonec věřit výkladu? A když si nechají zaplatit, zdá se jim to hodně a stále mají v sobě to pochybné Ale...ale

Dle mého názoru je v pořádku, pokud se výklady platí. Díky tomu se udržuje rovnováha mezi dáváním a přijímáním energie. Já Vám vyhotovím výklad. Investuji do toho energii a čas a Vy mi na oplátku za to platíte. Já Vám dám výklad, Vy jej přijmete. Vy mi dáte energii v podobě peněz a já to přijímám.  Rovnováha je velmi důležitá.  A to nejen v tomto, ale celkově v životě.

Podívejte se na to ze svého pohledu. Chodíte do práce, vykonáváte jistou činnost, do které vkládáte svůj čas, energii a za to dostáváte výplatu. To smé platí i  v obchodě. Za nákup potravin také zaplatíte,za služby osobní rovněž.

Má osobní zkušenost je taková, že lidé si více váží výkladu, za který zaplatili než toho, který měli zcela zdarma a berou jej jako zpestření či pobavení což je neúcta nejen ke kartám,ale i k člověku ,který Vám je vykládá.. Né všichni, ale převážná část ano stím mám osobní zkušenost.

V životě bychom měli stejně dávat jako přijímat. A netýká se to jen peněz, samozřejmě. Pokud není rovnováha, není ani štěstí a spokojenost, to mi věřte.

Proto jsem se po dlouhé úvaze rozhodl tyto své výklady   dělat za výměnou energii v podobě platby.

Věřím,že i nadále Vás budou naplňovat mé výklady a budou Vám světlem Vaší duše.

S láskou, Robin