Poznej můj příběh...V tomto malém krátkém  povídání se  Vám otevírá můj příběh a příběh  karet.


Pohodlně  se usaďte a  přečtěte si jak to vše začalo.

Moje  jméno je Robin František a v těchto pár řádcích se Vám pokusím vylíčit  příběh  mého osudu a ukázat Vám mou cestu  ke  KARTÁM.

Jednoho krásného dne jsem jako vždy každý večer usedal k počítači. Pustil jej a   na  online kanálu na mne vykoukly TAROTOVÉ KARTY  a karty Cikánské  i Lenormand , jejich  popisy a obšírné povídání. V tu chvíli se mi zablesklo hlavou , že před  8 lety jsem  dostal  karty vykládací s dědictví. Začal jsem pátrat kde mohou být, až  jsem je skutečně našel. Byly to karty cikáncké karty z roku 1908. Trochu jsem si je prošel a vrátil se k počítači s tím, že se podívám  o co jde,jak chápat vyobrazení.

Shlédnul jsme několik videí  a pročetl  mnoho  různých článků a postupů s tím že je třeba mít  karty  určené pro TAROT   nebo  CIKÁNSKÉ KARTY  POPŘÍPADĚ  LENORMAND KARTY.  Nereflektoval jsem  na tato doporučení  a karty založil.  Proto že, jsem věřící člověk a karty byly od pradávna považovány za  ďábelské obrázky snažil jsem se tuto myšlenku na KARTY jako takové  uzavřít  v sobě s tím, že to není podstatné.  

Večer když jsem šel  spát a  provedl jsem svou večerní motlitbu a poděkoval za nádherný den a  prosil o ochranu noci,tak  jsem  ještě jednou vznesl dotaz   co mi těmi kartami mělo být naznačeno a  zda  mohu  prosit o znamení  či vysvětlení.  

Ráno druhého dne kdy má noc byla probdělá , protože jsem se budil  jsem vstal s vědomím že si jdu pořídit karty stůj co stůj aniž bych cokoli věděl.  Karty jsem skutečně pořídil  dle mé intuice   na první dobrou a začal se pátrat po studiu.  Byl to mimo jiné tarot Crowleyho.

S TAROTEM  jsem se začal seznamovat a  brát jej všude  a denně s kartami rozmlouvat a formulovat si  vlastní texty dle pocitů a energie,kterou jsem vnímal. Prostudoval jsem mnoho literatury odborné od profesionálů a také  jsem si ještě absolovoval  kurzy tarotu (ale není to o kurzu ale intuici). Vše  najednou   s kartami začalo zapadat a  staly se  součástí mého života jako pomocníci ,poslové zpráv a také  směru  kam a jak se vydat. Ještě mne velmi oslovovaly karty Lenormand a Cikánské karty , které se staly také mými oblíbenými. Nikdy bych nevěřil jak silné pouto mezi kartami a člověkem může vzniknout.

V neposlední řadě nesmím opomenout  karty mariášky se kterými se výklady rovněž stavají reálnějšími a jsou schopny zaměřit se na daný problém konktétněji.  Taroty jsou  dle mého  pohledem do duše člověka ovšem  mnohem více mne oslovovaly karty  mariášové  a cikánske,které jsou výmluvnější na dané  skutečné každodení situace,které nas mohou potkat. Proto nejčastěji pracuji s cikánskými a mariášovými kartami a ty jsou mou srdcovou záležitostí. 

 Výklady karat také doplňují s BACHOVOU květovou terapíí, a pro klienty připravím rád na míru na jejich trápení kapky z ORIGINÁLNÍCH BACHOVÝCH ESENCÍ tak by se jim psychika zharmonizovala a duše se dala do pohody.

Pokud Vás cokoli trápí ,ať už problémy,či životní postoje a situace,nebo chcete vědět co Vás čeká,či hledáte stále cestu jak řešit svůj život a nechcete slyšet jen sladké a krásné řeči , ale jste připraveni přijmout i realitu taková jaká je můžete mne kontaktovat. Rád Vám pomohu a povedu Vás cestou, na kterou jste se rozhodli vstoupit.

Věřím , že i Vy máte svou energii a touhy a je jen na Nás jak jsme schopni vše pochopit co nám vesmír sesílá.Mějte krásné pohodové dny.         Robin František Fryś