Vyberte si  prosím a kontaktujte mne ....

Vyberte si dle své libosti a přání :)

Prosím, při výběru mějte na paměti,že výklad karet není  kouzelným proutkem a nezajisti Vám přičarování ženich ani  jisté čísla do spotrtky  a přesné datum,den a čas události.  

Na výklad nedoporučuji  jít pokud Vy sami nejste připraveni  psychicky přijmout informace, ketré jste nečekali a mohou Vás zaskočit.  Na výkladu Vám nebudu  vykládat odpovědi tak jak je vy chcete slyšet, ale tak jak je karty  prezentují  skutečně a to je důležitá informace. 

Jdete li na výklad s tím,že uslyšíte to co chcete Vy slyšet, pak dobře zvažte zda takovou věc podstoupit či nikoli. Mnohdy  pak  může nastat zklamaní. Karetní výklad je  jen světlo jež Vám má osvětlit Vaše postoje a dění  událostí a je  na Vás samotných zda   si tyto  okolnosti  budete ať už  vědomě či nevědomě měnit.  

    Těším se  na  společný čas ....

    S Úctou  Robin

Úplný výklad 60 min

Otevřený hodinový výklad, při němž se můžete zeptat úplně na cokoliv, co vás zrovna trápí,tíží, udělat si jasno a získat odpovědi na otázky jako...

Proč se mi tohle,děje?

Jaký to má význam a jak dál?

Co můžu udělat proto, aby byly věci víc podle mých představ?

Jakou radou se řídit? Čeho se vyvarovat?


590 Kč

(28 EUR)

Každých započatých dalších 60min  +590kč

Výklad Epigenu

Výklad karet, Epigenu je systém osobnostního postoje Vašeho Já a také  spojením  cvičení a terapie mysli těla a duše. Najdete v sobě  těžkosti , které Vám kříží cesty a le také radosti o kterých nevíte a nebo si je sami neumíte připustit.  Tato speciální terapie je nejen výkladem ale také  aktivní spoluprácí a cvičením mezi Vámi a terapeutem. Jedná se o propojení karet a terapie těla a duše s psychologickými prvky.  Toto sezení vřelé doporučuji.

690 Kč

(cca 60min)

(29EUR)

Každých započatých dalších 30min +690kč

Objevte i Vy v sobě sílu měnit sami sebe a svůj svět! 60 min

Otevřený  hodinový výklad a meditační rozbor Vašeho Já o kterém nevíte   co Vám sděluje a kam směřuje. 

Představte si, že najednou víte, co a proč se děje a přijímáte to

  • Že cítíte uvnitř, proč je vše zrovna takhleA přijímáte to, protože víte, že jste udělali to nejlepší, co jste mohli a učíte se ze svých situací.
  • Že znáte své vnitřní já - sami sebe A umíte rozpoznat a připustit si, po čem touží Vaše duše a jaký je naopak hlas Vaší mysli a rozumu.
  • Že se milujete a důvěřujete si natolik, že poslechnete intuiciA svůj život si vytvoříte přesně dle Vašeho Božského poslání
  • Že umíte vyslovovat své sny a přání, aniž byste se za ně styděliA pokud přání a sny konečně vyslovíte, dáte jim možnost a sílu zhmotnění.

790 Kč

(33 EUR)

Každých započatých dalších 60min +790kč

Kontaktujte mnee-mail

karty@mojetaroty.cz

Telefon

+420 601 601 270

(na SMS neraguji)

                                                                               Najdete mě v Karviné

                                                                           

                                                                 Prosím předem si domluvte  schůzku.